След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от droidd »

Дни за ДЕТОКСИКАЦИЯ през ЯНУАРИ : 25-ти,26-ти и 27-ми януари
Пълнолуние:27 януари 2013 06:39:38ч.
Захранване на 28-ми.......това, за всички решили да изпълнят пълната програма по детокса :222
Мисля, че определено имаме нужда, след толкова много празнични трапези.

При мен програмата няма да е пълна, но ще споделя като съм по-свободна.

Пожелавам на всички да успеят да си създадат правилната мисловна нагласа, за да се справят с лекота на предстоящият детокс :922
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от danid »

Да ни е честита новата тема и нека всички детокси за 2013 са много успешни за всички нас.

Аз стартирам на 25 с три дни на плодове, вероятно ябълки.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
олеся

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от олеся »

Записвам се и аз - три дни детокс по класическата схема.
Пожелавам успешни детокси през 2013 и да постигнем желаното - по-добро здраве и лекота в настроението и теглото.
diva

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от diva »

Успешни детокси, момичета!
Тук съм и аз за трите дни. Хареса ми на сокове, значи пак ще съм така ;)
:524
tita

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от tita »

:222 Ехо. И аз съм на линия от 25-ти. Крайно време е да мръдна от 60-те надолу и да видя вече 5-цата. Освен това, имам и още напукани капиляри около глезените ми да боря. Задава се лято и искам тази година да захвърля дългите до земята поли. :1216
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от Kleo »

Най-вероятно няма да детоксвам този път или ако се реша, ще е само в деня на пълнолунието, с ябълки, мандарини и ансол.
Но се записвам тукинка, за да ви следя и дебна изкъсо всичките, какви ги вършите тъдява :plezya se
Обичам ви много, да си пожелаем лек детокс, като му дойде времето :922 :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от droidd »

И аз да си кажа какви ги мисля да върша :222
Тъй като последно съм правила детокс миналата година януари - 2 дена и на Гергьовден - един ден, чаках с нетърпение да ми се отдаде възможност.
Т.е., започнах работа на 15-ти юни.Работя по 6 часа, без регламентирана почивка и липса на WC на работното място и по 8 часа през събота.Понякога вода не мога да пия, а камо ли чай. :126
Та най-после се пада тази събота и неделя /26-ти и 27-ми януари/ хем да почивам, хем да е време за детокс. :)
Чувствам се лекинко притеснена.....след толкова много време, имам чувството, че ми е за пръв път :1044
А и в деня на захранването, ми се очертава супер натоварен ден от сутринта и вероятността да оплескам нещата е голяма........но ще дам най-доброто от себе си :1055 :1058
Ще съм на цитросови сокове...2 дена
Вярвам, че заедно ще успеем!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от danid »

Толкова си го чакала, че няма начин да не успееш, но стискам палци.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от Kleo »

Може пък и да направя едно мини-микро-детоксченце в самия ден на пълнолунието :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от danid »

изобщо не звучи добре това мини микро детоксченце да знаеш :221
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от cchery »

Здравейте в новата темичка! Диди, благодаря, че я пусна! :954

Знаеш ли, учуди ме това:
droidd написа:И
Т.е., започнах работа на 15-ти юни.Работя по 6 часа, без регламентирана почивка и липса на WC на работното място и по 8 часа през събота.Понякога вода не мога да пия, а камо ли чай. :126
:?: :?: :?: :?: :?: 6 часа без са можеш да идеш до тоалетна не звучи добре от здравословна гледна точка?! :1044 Не може ли да се намери решение? Иначе мисля, че ще се справиш без проблеми с настоящия детокс - още повече, че отдавна не си детоксвала, което означава, че не ти е писнало вече. :)

Тити, Дани, Дива, Деси, и аз ще се включа към компанията, но на 28-и! Т.е. детокс само 1 ден и то в захранващия ден. Много пъти съм писала защо не правя детоксите събота и неделя, така че няма да се разпростирам повече. Просто искам 1 ден детокс за здраве.

Днес гледах интересно видео за детоксикиращ режим - участие на холистичната нутриционистка Надя Петрова в "На кафе". Някои от нещата са ми познати, други са по-различни - говоря за "теория и практика" :D на прочистването на организма, но като цяло всяка една такава информация ме обоготява, затова пускам и тук това видео.

"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено