СОФИЙСКА ФОРУМНА СРЕЩА - ПОНЕДЕЛНИК, 22 АПРИЛ

Свобода на словото
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

СОФИЙСКА ФОРУМНА СРЕЩА - ПОНЕДЕЛНИК, 22 АПРИЛ

Мнение от cchery »

НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ от 17 април 2013 - идния понеделник, 22 април от 19.30 часа в ресторант-пицария "Бижу" в Младост 1 А! Дотам се стига много лесно с метро /слиза се на станция Младост 3 - до ресторанта са 5 минутки пеша/, а също така има и места за паркиране за всички, които са с коли! Ресторантът разполага с детски клуб, където приемат деца под 2 годишна възраст. Цената за 1 час анимация е 5 лв, за 2 часа - общо 6 лева, а за 3 и нагоре по 7 лв на дете!
Последно промяна от cchery на 17 Апр 2013, 11:06, променено общо 2 пъти.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: СОФИЙСКА ФОРУМНА СРЕЩА - ПОНЕДЕЛНИК, 22 АПРИЛ

Мнение от cchery »

Аз съм на линия за тази среща. Този път мисля, че няма да има разминаване. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СОФИЙСКА ФОРУМНА СРЕЩА - ПОНЕДЕЛНИК, 22 АПРИЛ

Мнение от danid »

Аз няма да мога, поне засега
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: СОФИЙСКА ФОРУМНА СРЕЩА - ПОНЕДЕЛНИК, 22 АПРИЛ

Мнение от Kleo »

cchery написа:Тази в червеното долу - не се състоя!

СРЕЩА-ГОРЕЩА този петък, пицария Виктория на Черковна - при Фюти!
Адрес: ул. Черковна 75 В
Часът е 19 - 19,30 часа. Ако някой иска по-рано да пише тук, за да знае Фюти и да промени резервацията.
Досега кандидати за слава сме - Дани, Марчи, аз и Фюти, разбира се! Хайде по-смело се записвайте - досега изядени по тези срещи няма..... освен двама-трима, но както е ясно, те не могат да завторят! :221 :221 :221



НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ от 17 април 2013 - идния понеделник, 22 април от 19.30 часа в ресторант-пицария "Бижу" в Младост 1 А! Дотам се стига много лесно с метро /слиза се на станция Младост 3 - до ресторанта са 5 минутки пеша/, а също така има и места за паркиране за всички, които са с коли! Ресторантът разполага с детски клуб, където приемат деца под 2 годишна възраст. Цената за 1 час анимация е 5 лв, за 2 часа - общо 6 лева, а за 3 и нагоре по 7 лв на дете!
Чак сега видях новата офертичка :1216
Ох, така ми се :1211 с всички ви!
Ще се постарая да дойда, ако да, ще бъда с Алексчето. :423
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: СОФИЙСКА ФОРУМНА СРЕЩА - ПОНЕДЕЛНИК, 22 АПРИЛ

Мнение от cchery »

Явно и тази среща ще отпадне - някой да има други предложения за тази седмица?! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СОФИЙСКА ФОРУМНА СРЕЩА - ПОНЕДЕЛНИК, 22 АПРИЛ

Мнение от danid »

Никой ли не прояви интерес? Аз обмислях дали мога да се включа, че съм отговорник по деца днес, но още не бях сигурна и ето срещата се провалила... Да остане мястото и да сменим датата? Ели беше писала за петък, ако не греша?
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: СОФИЙСКА ФОРУМНА СРЕЩА - ПОНЕДЕЛНИК, 22 АПРИЛ

Мнение от cchery »

danid написа:Никой ли не прояви интерес?
:428 :428 :428

За петък аз все още мисля, че ще мога да се включа, така че който желае да пише тук.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СОФИЙСКА ФОРУМНА СРЕЩА - ПОНЕДЕЛНИК, 22 АПРИЛ

Мнение от danid »

Ще имаме тържество в групата на Боби, но ако е след 19,30 ще можем да се включим.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
ellyto

Re: СОФИЙСКА ФОРУМНА СРЕЩА - ПОНЕДЕЛНИК, 22 АПРИЛ

Мнение от ellyto »

ЩЕше много да ме е яд, ако срещата се беше състояла вчера, защото нямаше как да дойда.
Аз съм навита за петък. Лошото е че тогава са детокс дните. Пълнолунието е четвъртък късно вечерта, така че някой може и петък да го прави.
Някой друг за петък навитак? Иначе часа предлагам да е към 19:30, поне на мен по-рано ще ми е трудно да дойда.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СОФИЙСКА ФОРУМНА СРЕЩА - ПОНЕДЕЛНИК, 22 АПРИЛ

Мнение от danid »

Даааа, това с детокса го пропуснах, а стартирам утре със сигурност. Ами какво да се прави ще хапна салата
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: СОФИЙСКА ФОРУМНА СРЕЩА - ПОНЕДЕЛНИК, 22 АПРИЛ

Мнение от Kleo »

В петък ще сме на екскурзия аз и Алекс, от службата, до Земенския манастир, ще се върнем каталясали от обикаляне чак късно вечерта.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор