СЕМЕЙНА форумна среща, събота - 24-и октомври!

Свобода на словото
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

СЕМЕЙНА форумна среща, събота - 24-и октомври!

Мнение от cchery »

И така..... дойде моментът, в който обявавам уникалната по формАта си софийска форумна среща - BB Family!! И преди да сте го разтълкували като BigBrother Family, ще ви кажа, че "BB"-то идва от..... BigBear Family :1062 :1062 :1062 .

Мястото - пицария "Виктория" на улица "Черковна". Час - следва да го уточним! Предлагам 19.30!

Както знаете на срещата ще присъстват Цони и Цецо и може да се каже, че Цецо е героят за мъжката част от семейството на мецана, защото едва ли не той е основната причина събирането да е семейно :) ! Очертава се необходимост да се запази по-голяма маса, т.к. дори и да се съберем 7-8 момичета, като се умножим средно по 3 - деца и мъжоря, бройката отива далеч. Идеята е да сме уточнили всичко това до към сряда-четвъртък и Фют да направи резервацията, която по всяка вероятност ще е с капаро заради повечето хора.

Пускам ви и линк към онлайн-менюто на "Виктория"-та с молба да изберете салатите, които ще искате да ви бъдат сервирани събота. Причината е същата - просто ще сме по-голяма група. Меню със салати.

За удобство съм направила онлайн-табличка, в която всяка една от нас може да пише. Ето линк към нея. В нея е необходимо да попълните името си, бройката на хората, които ще идват с вас и от кои салати по колко броя ще искате. Моля ви да го направите, т.к. ще е много по-удобно да имаме всичко на 1 място, отколкото някой (очертава се да съм аз) да върви по постовете и тепърва да брои и събира бройки на хора и салати :427 . И внимавайте - да не... затриете записа на други хора преди вас :!: :!: . Аз съм дала пример с мен как да попълвате. :razz:

Така - от мен е това. Моля, пускайте линк към темата на хора, за които смятате, че ще е интересно да се присъединят към нас, но не пишат или не четат тук. Благодаря! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СЕМЕЙНА форумна среща, събота - 24-и октомври!

Мнение от danid »

Всички преглеждат, никой не смее да напише нещо, а? Или вече сте се записали в табличката, не, не сте :221

Ще пиша със сигурност до сряда, но засега по-скоро сме тук.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: СЕМЕЙНА форумна среща, събота - 24-и октомври!

Мнение от cchery »

danid написа:Всички преглеждат, никой не смее да напише нещо, а?
Брех, самичка ли ще ме оставите събота вечер?! Сама с френската ми салата..... :1062 :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: СЕМЕЙНА форумна среща, събота - 24-и октомври!

Мнение от Сиренце »

А, не, отивам да се добавя с две комшийски :)
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: СЕМЕЙНА форумна среща, събота - 24-и октомври!

Мнение от Kleo »

Сега виждам темата.
Довечера следва обсъждане с моя мецан.
Дано бъдем трима на 24-ти, в съботата, обаче още не знам, че мечето е канено на РД на съученичка точно тогава.

BigBear Familly - oh yeah!

:940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940
Последно промяна от Kleo на 20 Окт 2015, 15:48, променено общо 1 път.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СЕМЕЙНА форумна среща, събота - 24-и октомври!

Мнение от danid »

Оооо Силве, твоя мъж много ми трябваше :221

Ще се съберем, и на децата ще им е забавно мисля, особено на по-малките
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: СЕМЕЙНА форумна среща, събота - 24-и октомври!

Мнение от Kleo »

Kleo написа:Сега виждам темата.
Довечера следва обсъждане с моя мецан.
Дано бъдем трима на 24-ти, в съботата, обаче още не знам, че мечето е канено на РД на съученичка точно тогава.

BigBear Familly - oh yeah!

:940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940
ВЕРОЯТНО ЩЕ ДОЙДЕМ, МНОГО СЕ РАДВАМ !!! :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: СЕМЕЙНА форумна среща, събота - 24-и октомври!

Мнение от cchery »

Kleo написа:
Kleo написа:Сега виждам темата.
Довечера следва обсъждане с моя мецан.
Дано бъдем трима на 24-ти, в съботата, обаче още не знам, че мечето е канено на РД на съученичка точно тогава.

BigBear Familly - oh yeah!

:940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940
ВЕРОЯТНО ЩЕ ДОЙДЕМ, МНОГО СЕ РАДВАМ !!! :1216
Деси, моля те да си конкретна, т.к. утре трябва да направим резервацията. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: СЕМЕЙНА форумна среща, събота - 24-и октомври!

Мнение от Kleo »

Максималната конкретност засега - аз и Алекс. Хри още се двоуми. А аз нямам силата да го накарам каквото и да било, когато той се дърпа. Ще те държа в течение. Сигурно до утре сутринта ще зная точно.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: СЕМЕЙНА форумна среща, събота - 24-и октомври!

Мнение от Kleo »

Потвърждавам - идваме и тримата! :1216 :1216 :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: СЕМЕЙНА форумна среща, събота - 24-и октомври!

Мнение от futarela »

MOMiчета , има запазена маса на името на Антоанета Ганева ,да съобщя,че няма да правим салатите предварително така ,че като дойдете ги поръчвате за да са съсем пресни :221 Ще се видим, за тези които са идвали масата е в малкия салон в дъното ))))
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Публикувай отговор