Конкурс за още един мод в КУЛИНАРНИЯ ФОРУМ!

Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Конкурс за още един мод в КУЛИНАРНИЯ ФОРУМ!

Мнение от metsababa »

И така, дойде момента да раздвижим кухнята на баба ви Меца. Нищо че идва лято. И през лятото се яде! :lol: :lol:

С Боби - модераторът тук, си говорихме много за това как виждаме форума, какво искаме да постигнем и стигнахме до извода, че само 1 човек няма да се справи. Още повече, че Боби е работеща майка на 1 малко дете и 1 бебе :954 . Та, двечките с нея, търсим помагач :)!

Нашите идеи:

  1. Форумът да се ситематизира - т.е. темите да бъдат подредени в нещо като регистър, така че да бъдат лесно достъпни. А самите рецепти да бъдат подредени в рецептурник - тук може да се помисли за оригиналет почин с използването на подходящ темплет от вида на блог, онлайн книга и т.н.
  2. Форумът да придобие облик на помагач - да стане място, на което всеки да се отбива и да намира кулинарно решение на деня!
  3. Забавление- обмисляме да тръгне игра "Зеленчук/плод/продукт на седмицата" :954 . И така, обявяваме някоя седмица на СЕДМИЦА НА ДИВИЯ ЧЕСЪН, примерно :955 и се надяваме, че всеки, който е поне малко ентусиаст, ще намери инфо за този листен зеленчук както като описание така и като рецепти с него и ще сподели в съотвената тема. От нас остава да оформим съответното място от рецептурника с цялата налична инфо и да стане лесно достъпна и маскимално изчерпаема!


И ТАКА, ИМА ЛИ ЕНТУСИАСТИ?!?! ИЛИ АЗ ДА НОМИНИРАМ :221 :221 ?

Предвид предстоящите почивни дни, нека номинациите текат до другите сряда-четвъртък. А после ...... после ще изберем човека с шпека! :1069
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Конкурс за още един мод в КУЛИНАРНИЯ ФОРУМ!

Мнение от cchery »

Добре де, някой няма ли да прояви смелост да се самономинира :D :D :D ?!?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Конкурс за още един мод в КУЛИНАРНИЯ ФОРУМ!

Мнение от mari_ko »

Моята номинация е Чева - има много добри идеи и невероятен вкус /нали първо се храним с очите/. Ще се справи и с организирането на темите, и с рецепти, и с конкурси. Въобще мнението ми за нея е "палец нагоре" във всяко отношение.
Сещам се и за Фюти естествено, но като знам как е с времето ..... но нищо, тя пък ще е чудесно жури на наш си "Лорд ъф дъ Шефс" /защо не/.
Естествено, че и останалите сме насреща с разни идеи, пък и с всяка друга помощ :940 както и като участници в кулинарните конкурси, а аз бих се навила и за дегустатор :1062
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Конкурс за още един мод в КУЛИНАРНИЯ ФОРУМ!

Мнение от cchery »

Марико, и аз си мислех за Чева..... обаче ме питай защо не я номинирах досега..... явно ми требе малко :128 :128 :128 :128 ......

Сещам се за още едно момиче, което обаче не пише от доста време тук. Ще я попитам на бележка и да видим мнението й!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Конкурс за още един мод в КУЛИНАРНИЯ ФОРУМ!

Мнение от Мърмори »

Аз номинирам ЛиР. Има доста познания по хранене и диететика, пускала е интересни рецепти и смятам,че има с какво да ни изненада.
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Конкурс за още един мод в КУЛИНАРНИЯ ФОРУМ!

Мнение от bobichan »

Подкрепям Чева с 2 не ами с 4 ръце :lol: :222 Фюти, ако се навие също, бих я подкрепила разбира се.
Предлагам да оспамим и другите теми, за да съберем още гласове, предложения и мнения. А също така нека номинираните да си кажат искат ли и биха ли намерили време да се занимават с нещо подобно.
Чери, това с онлайн книгата трябва ти да ни го покажеш, защото аз лично чисто технически не се сещам как може да стане.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Конкурс за още един мод в КУЛИНАРНИЯ ФОРУМ!

Мнение от cchery »

Ами оставаме момичетата, които са номинирани да си кажат мнението дали биха станали модове! Ще ги помоля до края на седмицата да пишат! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Конкурс за още един мод в КУЛИНАРНИЯ ФОРУМ!

Мнение от danid »

Привет Момичета,

Това ми е любимо място и ще помагам с каквото мога, но нямам нужните познания, а и достатъчно време чак за модератор.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Конкурс за още един мод в КУЛИНАРНИЯ ФОРУМ!

Мнение от bobichan »

danid написа:Привет Момичета,

Това ми е любимо място и ще помагам с каквото мога, но нямам нужните познания, а и достатъчно време чак за модератор.
А ти къде се загуби? :329 :329 :329 Да те питам аз :mrgreen:
Ами дай си своя глас за номинираните или номинирай някой друг.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Конкурс за още един мод в КУЛИНАРНИЯ ФОРУМ!

Мнение от Сиренце »

Още като прочетох за конкурса, първото име, което ми изникна беше Чева. Мисля обаче, че и ellyto има отношение към темата.
Момичета, включете се, за да си кажете и вие мнението - имате ли желание и възможност да се занимавате с това!
Roksi

Re: Конкурс за още един мод в КУЛИНАРНИЯ ФОРУМ!

Мнение от Roksi »

Здравейте , мацки! И аз съм за Чева! :524 :923 :923 :923
Заключено