Моят дом е моята крепост

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
Публикувай отговор
valrus

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от valrus »

ехе,Верка направо отлично си се справила.Браво на твоите ръце.
Нашият ремонт малко се позабави заради допълнителните задължения на мъжа ми,но така или иначе ще се справим.Трябва да боядисаме.Но идеите,които ми даде ,ще влязат в употреба.
Ver

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Ver »

Хей майсторките :421 как сте?
Аз вчера най-накрая направих това, което мислех още откакто направих ремонта на детската. Изумително е как 3 дървета стесниха пространството и внесоха уют в огромната стая. Много ми бъркаше в очите тази 7 метрова лавандулова стена и ми се виеше свят всеки път, като я погледна. Край :954 Вече сме в гората :1062
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от mari_ko »

Ver написа:Хей майсторките :421 как сте?
Аз вчера най-накрая направих това, което мислех още откакто направих ремонта на детската. Изумително е как 3 дървета стесниха пространството и внесоха уют в огромната стая. Много ми бъркаше в очите тази 7 метрова лавандулова стена и ми се виеше свят всеки път, като я погледна. Край :954 Вече сме в гората :1062
Браво Верка, уникална си, това се казва размах :923
Много съм любопитна за резултата. И как ще сменяш сезоните? През зимата, зима ли ще е /да има хармония/ или лято /да не ви липсват топлината и зеленината/?
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Ver

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Ver »

И аз много искам да ви ги покажа Марианче, но нещо не мога да прехвърля снимките :1044 Апарата ми се изключва :roll: Но ще опитвам :)
А за сезоните: смятам да лепя разни неща по клоните. Сега са голи, зима е все пак ;)
Но по тях ще има птичи къщички (истински ;)), феи по клончетата на истински люлки, листа, плодове :)
Само дано се преборя с техниката :1028
Ver

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Ver »

IMG_2639.jpg
(55.28 KiB) Свалено 800 пъти
IMG_2640.jpg
Ъгловото
(132.16 KiB) Свалено 800 пъти
IMG_2641.jpg
(138.44 KiB) Свалено 800 пъти
IMG_2642.jpg
(116.15 KiB) Свалено 800 пъти
Така сега като гледам снимките, виждам, че не е същото. Явно не снимам много добре ;) Но като цяло усещането е за затваряне на пространството, уют и защитеност.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Cheva »

Браво , Ver!
Много дизайнерски дръвчета , страшно ми харесват !
С какво и как рисува?
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Ver

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Ver »

Направих ги с оцветител за латекс.
Става с всяка акрилна боя, но те са доста по-скъпи.
Отиде ми почти цяло бурканче. Хубавото е, че въпреки наситения цвят, кафявото се покрива в случай, че ми щукне нещо друго :1062
Първо ги очертах грубо с едно пастелче, става и с тебешир.
И после ....юрооош! :1062
Да си призная толкова ми хареса да го правя, че сега замислям къде, какво мога още да нарисувам :lol:
Ver

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Ver »

Ver написа:Да си призная толкова ми хареса да го правя, че сега замислям къде, какво мога още да нарисувам :lol:
Не ми отне много време :1062
Готова съм с проекта за спалнята.
Той изискава повече време и прецизност, като имам предвид колко трих на листа докато го изкусуря :222
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Cheva »

Ver написа:Да си призная толкова ми хареса да го правя, че сега замислям къде, какво мога още да нарисувам :lol:
Отстъпвам ти проектодетската ни. :222
Отлично се справяш с момичешки стаи. :1028
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от cchery »

Ver написа:Да си призная толкова ми хареса да го правя, че сега замислям къде, какво мога още да нарисувам :lol:
Верче, у дома, в кухнята - на едната стена бих искала изглед от прозорец към узряло житно поле, покрай което обикаля прашен път, обрамчен от кървавочервени макове и едно дърво с голяма корона в далечината! А на другата - съндъчета с пресни подправки и билки: босилек, розмарин, мащерка, риган, магданоз... и тук-таме цъфтящи сакъзчета сред маслинова горичка :1062 :1062 :1062 !

Браво, момиче, страхотно се справяш!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Ver »

Cheva написа:
Ver написа:Да си призная толкова ми хареса да го правя, че сега замислям къде, какво мога още да нарисувам :lol:
Отстъпвам ти проектодетската ни. :222
Отлично се справяш с момичешки стаи. :1028
Благодаря за доверието :1062
Като ниищо ще доприпкам до Казанлък, да знаеш ;)
cchery написа:Верче, у дома, в кухнята - на едната стена бих искала изглед от прозорец към узряло житно поле, покрай което обикаля прашен път, обрамчен от кървавочервени макове и едно дърво с голяма корона в далечината! А на другата - съндъчета с пресни подправки и билки: босилек, розмарин, мащерка, риган, магданоз... и тук-таме цъфтящи сакъзчета сред маслинова горичка :1062 :1062 :1062 !
Чери, със съндъчетата с подправките ще се справя: ще ги скова и напълня без проблеми.
За останалото .....абе, какво да ти кажа падам си повече по цветните и по - абстрктни импровизации и стилизирани фигури. Тази живописна картина картина за момента не е по силите ми, но ако държиш бих могла да опитам :1062 Гранции не давам :222
Публикувай отговор