Субсидии за частните училища? Какво мислите за решението на МОН?

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Субсидии за частните училища? Какво мислите за решението

Мнение от cchery »

олеся написа:Отговорите на всички въпроси, които повдигаме тук, днес сутринта по БТВ чух от устата на бившата вече шефка на Агенцията по вписванията, която си е дала бонусче 70000 лв. Ани Цолова гледаше облещена как това тъпо парче без свян и оперирано от чувства повтаряше като папагал, че всичко е в рамките на закона. За голямо наше съжаление цялата ни администрация може да се сложи под общ знаменател с това безскрупулно същество. А като се има предвид колко е раздут щата на държавната администрацията? Ами онези тупани в Народното събрание? Ето къде са парите от данъци.
А скандалът с цените на лекарствата?!?
И аз да бях на мястото на Цолова, и аз така щях да гледам...... нищо че при нея е просто природна даденост....... Аз едва вчера прочетох новината - опитвам се да избягвам всякакви новини, но това ми дойде...... не искам да си развалям хубавия празник днес и отново да плача от безсилие като се сетя как живее собствения ми брат, който от 15 години е балистик във воения завод в Лясковец и през ден изпитва с цената на живота си оръжия в Змейово, а заплатата му е трицифрено число..... за разлика от тухлата "заслужила" 5 цифрен бонус освен високата си заплата........... :126 :126 :126 :126
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор