Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Свобода на словото
Заключено
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от DeerE »

Благодаря на всички за хубавите пожелания. :922 :922 :922
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от futarela »

Добър ден . Хубаво лято !!! Чери , браво на теб и дано посрещаш вълните до насита ))))Клео ,наслаждавай се ! Бъни наистина ви е дълга учебната година . Данид , толкова си права за всичко . Оставаме тук защото това е родината ни ! Толкова е просто ,тук са ни корените ! Явно имаме надежда :222
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

futarela написа:... Хубаво лято !!! ... Клео ,наслаждавай се ! ... Оставаме тук защото това е родината ни ! Толкова е просто, тук са ни корените! Явно имаме надежда :222
Мерси, Фюти, и на теб хубаво лято :954 :954 :954 Благодаря ти, наслаждавам се на фул-макс!

Оставам тук, защото в България съм родена, тук са ми корените, и да, въпреки че понякога я губя, тя после се завръща /за надеждата говоря, че нещата и в родината ни ще станат по-добри/. :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Ванчето »

Здравейте, Дами!!! :954

В сезона на отпуските и летните забавления, аз (макър и от доста голямо разтояние :D ) искам да ви "предложа" едно интересно за посещение място, а именно !
Както е описано в статията, това е пещера, разположена в близост до гр. Белоградчик или още по-точно , само на няколко километра от Гара Орешец. Пещерата е открита случайно преди много години (мисля около 45, но не съм на 100% сигурна), но навремето е решено входа да бъде зазидан, за да се избегнат евентуални инциденти. И така до преди няколко години, когато кметът на Гара Орешец с помощта на община Димово правят нужното, за да бъде тя днес отворена за посетители. В пещерата е поставено осветление и са изградени пътеки. Влизането задължително е с каски, заради ниските сводове. Цената за вход е повече от символична - 3 лв. А според всички мои близки и познати, които са я посетили, тя е невероятно красива и определено си заслужава!
Така че, ако имате един свободен уикенд и се чудите къде и как да го прекарате, то заповядаите да посетите това чудо на природата в моя роден край! :D
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от cchery »

Хей, здравейте. Мобилният нет, който ползвам е толкова зле, че се дразня сериозно :126 . Но пък се намирам в рейса за София и имаме още около час и малко дотам :954 ... и после се връщам към обичайното ми ежедневие, което донякъде ми липсва вече. Морето е хубаво нещо, но не и когато говорим за българското Черноморие.... Наречете ме черногледа и префърцунена, но въздух, разпорен от квиченето на Азис от дискотеката вдясно и рап с малоумни текстове от бара вляво, не е моето море. Само за ден плажът, пуст само допреди 24 часа, се беше изпълнил с талази от човешка плът. Някой беше пуснал лайната от хотела си в морето и вчера се къпахме сред милиарди дребни хартийки и найлончета..... И при все това бях на почивка. На отиване бях сгърчена на мястото си в рейса от болки в ръката - пътувах в ден 5 от операцията, а сега ви пиша съвсем спокойно ползвайки и двете си ръце :954 :954 :954 - факт, който ме кара да се усмихвам широко и да ми се приплаква, но от умиление. Да, май се получи някакво възпаление около операцията, но засега мисля, че всичко е в рамките на нормалното. В неделя махам конците и вече ще знам каква рехабилитация ми предстои, за да забравя всичко напълно.

По-важното е удовлетворението, че връщаме децата живи и здрави - никой не се разболя. Всички се сдобиха с още нови умения в гимнастиката, а и изкараха в приятелска компания 10 дена - на място различно от София.

Батерията на лаптопа ми свършва, затова приключвам и аз. Бъни, благодаря за поканата :954 - ако майка действително ми откаже да си пътуваме за Горна идната седмица, можем да се завъртим до тази пещера. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

Ани, интересното е, че и аз усещам как ми липсва София вече :oops: липсва ми усещането за вкъщи, цъфналите в кухнята ми растения, които си мисля какво ли правят след 2-седмичното ми отсъствие :oops: започнах да се питам как я карат и в Центъра, в който работя :oops: ей такива еретични мисли ме налягат, но предвид, че утре сутринта аз и Хри отпрашваме за България, мисля, че са в реда на нещата. Алекс го оставяме с нашите тук за още едно денонощие. Така че утре сме на път, като ще се отбием при роднини на Хри в Петрич, тъкмо ще го преполовим за почивка. От мен за всички вас приятна вечер! И доскоро! ... А от понеделник - сначале и аз, връщам се на бачкане.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от ellis_stoyanova »

Привет,мили дами!!!!!Много ми е драго да чета за прекрасните преживявания,коитто споделяте.Деската вече се завръща,Черита е все по добре,Верчето е подновила нещата,които и доставят най-голямо удоволствие,Бъни,толкова се радвам за новината около малчо,само така....кого ли не пропускам,но ми е радостно да чета за хубави неща.
При мен....ами много нови неща.Започнах работа,най-накрая,всъщност започнах още на 2-ри,а днес получих и първия си авснс от толкова време.чувството е невероятно :1209 разбира се времето за почивка ми окъся драстично,но няма по-голям кеф да се чувстваш полезен.Свиквам все още със системата с която работим,но като цяло имам огромно желание да се справя,а това е най-важното.Запознах се с толлкова много хора и всекидневно общувам с още толкова.е,разбира се всичко това си има и някои негативни неща,като злобата на хората,с която се сблъсквам,изнервеността и още куп глупости,но това е част от истинския живот,този,който живеят всички.А аз до сега се бях затворила в мой си свят,без особенни проблеми,сякаш тези 7 години съм живяла на друга планета,а как само света се променя.ужасно странно е,но се свиква :222
Единствено децата ми липсват ужасно,през деня са с дядо си,но вечер са при мен.когато почивам са си пак с мен и това ме зарежда.другата седмица обаче Анджи отива на море с баба си,а Ивето се налага да остане на село с пра-баба си и това ужасно ме натъжава.едно,че и двете ще са далеч от мен и друго,че ще са разделени,но какво да се прави.Само да са здрави!!!!
Това е от мен,момичета.надявам се скоро,като се осъзная в новото ежедневие да имам и малко повечко време за тук :329
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от cchery »

Цони, виждам, че си онлайн и няма как да не ти напиша, че сме много, много близо до вас - в СПА хотел "Планината" в Рибарица :) . На тийм-билдинг. Пристигнахме преди 5 часа. За съжаление няма да ни остане време да се видим с вас, че утре ще бягаме към Софията - нали ще ми свалят конците на операцията :1099 .... Просто исках да ти се обадя, па макар и онлайн :940 !
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

Елисче, по-често се вясвай тук, миличка, липсваааш! :922 Децата ще бъдат окей, не ги мисли с тъга, а с радост! Радвам се, че влизаш все повече в работна форма, а и на първия ти аванс! Ако не си го направила сега, то на първа заплата задължително си купи нещо желано на теб самата, а и почерпи, така задвижваш положителен поток на парите и привикваш изобилие и благоденствие в живота си. Целувки от мен и хубав ден!

Една пералня, втора пералня, трета пералня :plezya se всичко изсъхва скорострелно заради жегата и бива прибрано. София ни пое в прегръдките си снощи и понеже пътьом не се отбихме да хапнем никъде след Петричкото гостуване у роднини на мъжО, директно влязохме в кварталния ни китайски ресторант, со все багажите в колата, паркирана до нас. Голяма смешка! Да съм отслабнала - не съм отслабнала, но определено съм в по-добра физическа форма и тонизирана от морето, почивката, приятелите и роднините! И още, с мъжа ми не се карахме и дразнехме изобщо, напротив, отношенията ни още повече се позагладиха и постоплиха, дори той ми се видя отново мил и приятен с мен, абе релаксът е важен във всяко едно отношение! След малко ще обядвам, ще почистя и доподредя из къщи, и се запътвам към психоложката ми. А утре съм на работа :fan Алекс също е щастлив. Утре той става точно на 10 години и 10 месеца. Расте момчето!

Ани, кажи нещо повече за тийм-билдинга, че ми стана интересно!
Последно промяна от Kleo на 14 Юни 2015, 20:55, променено общо 1 път.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Сиренце »

Eeee, Чери, не съм ти видяла поста снощи :cry: Колегата ми е DJ в този хотел. Надявам се да сте си изкарали добре! Аз нямам време за нищо :328 . Минавам набързо през фейса или оттук и тичам по задачи. За щастие утре учебната година свършва и остава само писарската работа. Поне две седмици ще пишем до припадък - анализи, обобщения, изводи, бъра-бъра-бъра,.... с две думи преливане от пусто в празно.
Толкова съм уморена вече ...но така е в края на всяка учебна година. Иначе съм доволна от децата, особено седмокласниците - представиха се много над очакванията ми! Обичам си работата, децата, но ако можеше да я работя извън системата. Ех, мечти! :lol:

Някой няма ли да пуска нова тема, че то стана време за море (някои даже се и завърнаха :222 )
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

По бански да се облечем, на плажа да се попечем :954 :954 :954

Ярко слънце жули, а навън е вече юни! :954 :954 :954

Тези заглавия ми хрумнаха засега :954 давайте още идеи или направо пускайте тема, Сиренце.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Заключено